Zwracamy się z propozycją prezentacji państwa firmy podczas VIII Festiwalu Łagodne Spotkania Muzyczne. Festiwal jest imprezę kulturalną o zasięgu ogólnopolskim integrującą działania różnych lokalnych organizatorów. Obejmuje serię koncertów muzyki poetyckiej, balladowej, folkowej, jazzowej, turystycznej, aktorskiej, bluesowej i form kabaretowych oraz wystaw plastycznych, fotograficznych i popularyzację ekologii, turystyki oraz bezpiecznego podróżowania, a także walorów krajoznawczych miejsc, w których będą odbywać się imprezy, łączy walory artystyczne z edukacyjnymi. Finał festiwalu będzie miał miejsce w Teatrze Leśnym w Gdańsku w dniach 23 - 24 lipca.
Wysoki poziom artystyczny oraz wartości edukacyjne poprzednich edycji festiwalu zapewniły szeroki udział mediów ogólnopolskich i lokalnych. Tegoroczna edycja zapowiada się równie ciekawie i cieszy się dużym zainteresowaniem.Szczegóły - prosimy kontakt z organizatorem.
Z radością informujemy, że ukazała się płyta zawierająca muzykę z poprzednich edycji Festiwalu Łagodne Spotkania Muzyczne "Muzyka i Środowisko"
z lat 2004 - 2007

ORGANIZATORZY

PATRONIMINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO - Bogdan Zdrojewski

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - Mieczysław Struk

STAROSTA KARTUSKI - Janina Kwiecień


PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA - Paweł Adamowicz


PREZYDENT MIASTA SOPOTU - Jacek Karnowski
PATRONI MEDIALNI

VIII Festiwal - Łagodne Spotkania Muzyczne
Muzyka i Środowisko

23 - 24 lipca 2011 - Gdańsk, Teatr Leśny

SPONSORZY


ayc(c) Księga gości aktualizacja: 17.10.2016ayc